...X-pertconsult - Profesionální poradenství při řízení školy a školského zařízení...

PORADENSTVÍ A LEKTORSKÁ ČINNOST

PhDr. Jiří Valenta

JUDr. PhDr. Jiří Valenta

JV ARENA MOUNTAIN s.r.o.

Foerstrova 675/65, 779 00 Olomouc

IČ: 06179088

Společnost zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 70942.
tel.: 602269040
e-mail: x-pert@seznam.cz

Jsme firma poskytující profesionální poradenství v oblasti řízení škol a školských zařízení. Specializujeme se na správné uplatnění právních předpisů při řízení škol a školských zařízení. Sídlo firmy je v Olomouci, ale poradenské služby poskytujeme všem školám a školským zařízením na celém území České republiky.
Jsme připraveni přijet až k Vám do školy a na místě pomoci řešit problematiku týkající se aplikace právních předpisů při řízení škol a školských zařízení. Kromě toho jsme doslova on-line připraveni odpovídat na Vaše dotazy položené e-mailem nebo telefonicky.
Firmu vede právník PhDr. Mgr. Jiří Valenta, který má bohaté zkušenosti nejen z poradenské praxe školám, ale také z lektorování stovek odborných seminářů organizovaných pro ředitele škol a školských zařízení v oblastech řízení a aplikace právních předpisů ve školství. Je lektorem a garantem tzv. funkčního studia pro ředitele škol, akreditovaným lektorem vzdělávacích projektů MŠMT, autorem desítek odborných článků a monografií. Zázemí firmy doplňuje velmi úzká spolupráce s odborníky v dalších oblastech nezbytných pro komplexní nabídku služeb klientům.
X – PERT CONSULT - PhDr. Mgr. Jiří Valenta - tel.: 602269040 -