...X-pertconsult - Profesionální poradenství při řízení školy a školského zařízení...

Vložit nový příspěvek













Admin - rajecc@gmail.com - http://www.facebook.com/xpertconsult
21.3.2018---16:49:27
Tato rubrika nenahrazuje právní poradnu, ale slouží k diskuzi mezi uživateli tohoto webu a naší firmou o úrovni našich služeb, o nápadech, jak vylepšit obsah webu, ale také např, ke vzájemné diskuzi návštěvníků webu. Potřebuje-li kdokoli z uživatelů tohoto webu právní radu, musí využít rubriku PRÁVNÍ PORADNA. Děkujeme za pochopení!




Lenka Holubcová - lholubcova@gymnaziumdc.cz - www.gymnaziumdc.cz
19.2.2018---12:47:35
Dobrý den, je povinností školy vystavit zpětně vysvědčení žákovi, který se přejmenoval a chce po nás vytisknout vysvědčení s jeho novým jménem. (maturoval s původním jménem)?




Administrátor - rajecc@gmail.com - http://www.facebook.com/xpertconsult
23.3.2016---08:58:53
Naši firmu najdete i na Facebooku Když zvolíte, že se Vám tato stránka líbí (můžete tak učinit v levém sloupci webu ) , budete prostřednictvím Facebooku informováni o novinkách na našem webu i v našich službách




Administrátor - rajecc@gmail.com -
23.3.2016---08:35:04
Tato rubrika nenahrazuje právní poradnu, ale slouží k diskuzi mezi uživateli tohoto webu a naší firmou o úrovni našich služeb, o nápadech, jak vylepšit obsah webu, ale také např, ke vzájemné diskuzi návštěvníků webu. Potřebuje-li kdokoli z uživatelů tohoto webu právní radu, musí využít rubriku PRÁVNÍ PORADNA. Děkujeme za pochopení!




Ivana Grulichová - Grulichova@seznam.cz -
21.3.2016---12:56:58
Dobrý den, paní učitelka doprovázela děti na taneční soutěži, která se konala v sobotu. Paní učitelka jela vlastním autem, je možné hradit cestovní náhrady? Je doprovod na soutěži žáků považován za výkon práce za který přísluší zaměstnanci mzda? Děkuji za odpověď Ivana Grulichová




Admin - rajecc@gmail.com -
17.3.2016---10:27:48
Prosím všechny návštěvníky webu a přispěvatele do diskuse, aby sem dávali příspěvky, které se týkají pouze naší problematiky. Nevhodné a SPAM příspěvky budou mazány. Děkuji




petr syrový - petr.syrovy@seznam.cz -
20.10.2014---21:15:55
Dobrý den. Účastnil jsem se semináře právní odpovědnost při výuce TV a ze slov pana doktora Valenty jsem pochopil že pedagogové na lyžařském kurzu nemusí mít instruktorský kurz. Zdá se mi to divné . Mohli byste mi poradit.Petr




Klára Humlová - humlova.klara@seznam.cz -
13.2.2014---14:38:20
Dobrý den, prosím o radu. Mám vystudovanou VŠ - Spec. Pedagogika., Mgr titul. (SZZ - spec. ped., řízení spec. ped. institucí, spec. ped. diagnostika), v oboru Bc. (spec. pedagogika - vychovatelství) - SZZ: pedagogika, psychologie, spec. pedagogika, psychopedie). Ráda bych věděla, zda mohu s tímto vzděláním oficielně vykonávat práci učitelky v MŠ? Děkuji za odpověď, Klára




Dana Vérostová - verostova@sos-morava.cz - www.sos-morava.cz
3.2.2014---14:56:12
Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Pokud chci dát zaměstnanci výpověď z pracovního poměru pro nesplnění kvalifikačních předpokladů ( učí na SŠ odborné předměty, má pouze maturitu a DPS) podle § 52, písm. f zákoníku práce, náleží zaměstnanci odstupné? Odchází v květnu do důchodu, ale chce i nadále učit, ale bohužel do roku 2005 neměla 15 let pedagogické praxe, pouze dosáhla věku 50 let. Moc děkuji za odpověď




Mgr. Pavla Gregorovičová - zsmysl@zsmysl.cz - www.zsmysl.cz
29.1.2014---07:15:35
Dobrá den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Pokud chci dát zaměstnanci výpověď z pracovního poměru pro nesplnění kvalifikačních předpokladů ( učí na II. stupni ZŠ a má pouze maturitu) podle § 52, písm. f zákoníku práce, náleží zaměstnanci odstupné? Já si myslím že ne, ale chci to mít potvrzené od odborníka. Děkuji. Pavla Gregorovičová




jaroslavahladikova - @seznam.cz -
23.4.2013---16:57:24
Dobrý den, 11let pracuji v dětském domově jako vychovatelka, za tři a půl roku odcházím do důchodu, ale nemám dostačující vzdělání, které je požadováno od roku 2015. Existuje nějaká vyjímka, nebo prominutí vzdělání, nebo musím začít studovat? děkuji za odpověď Hladiková




JV - -
27.10.2012---15:09:57
Tato sekce je určena pouze k diskuzi, tedy ke sdílení názorů návštěvníků našeho webu. Svůj dotaz můžete položit v rámci nabídky našich poradenskách služeb - viz. sekce "Objednávka on-line".




Poláchová - xpollik@seznam.cz -
3.9.2012---15:09:17
Dobrý den, chci se zeptat studuji Bc. obor pedagogika na filozofické fakultě. Je shodný s programem pedaogika na pedagogické fakultě. Učím v MŠ. Potřebuji kvalifikaci. Mám jem maturitu z ekonomické školy. Když nastoupím na navazující program : předškolní pedagogika. Budu kvalifikovaná učitelka v MŠ? A ještě jeden dotaz. V nové novele se píše o jednotlivých maturitních zkouškách. Kdybych měla jen střední ekonomickou školu s maturitou. A dodělala si jednotlivou maturitní zkoušku z pedagogiky a psycholoie ( předškolní a mimoškolním oboru). Stačí mi to jako být kvalifikovaná učitelka v MŠ? Nebo mi jen stačí nějaký celoživotní program?? Děkuji moc S přáním hezkého dne Poláchová Kateřina




Vladimír Škuta - skuta@zsjm-me.cz -
5.1.2012---10:47:40
Prosím o sdělení, kdy, kde a jak najdu informae o Vašich aktivitách vztahujících se k současné novele školského zákona - semináře, publikace, apod. Děkuji.




JanaB - jaadany@gmail.com -
31.3.2011---23:58:09
Dobrý den, nevíte náhodou, jeslti neexistuje nějaká publikace, ketrá by se zabývala radami pro soukromé zřizovatele školských zařízení? Máme docela špatné zkušenosti se státními úředníky a jejich informovaností v tom, které předpisy se nás týkají a které nikoli. Je docela těžké se v tom zorientovat. Díky Jana




IQ Test - iq-test@seznam.cz - http://cz.iq-test.eu/#5594
22.12.2010---23:27:40
Vyzkoušejte si profesionální IQ test! http://cz.iq-test.eu/#5594




Julie - -
25.5.2010---09:07:08
Děkuji Vám.




JV - -
24.5.2010---08:40:54
Těší mě Váš zájem! Termíny podzimních seminářů jsou sice již určeny, ale před jejich zveřejněním na našich stránkách čekáme, až jednotlivé agentury určí místo a téma každého semináře. Ihned po dodání těchto informací umístíme v sekci "Semináře" rozvrh akcí, v nichž přednáším.




Julie - -
20.5.2010---15:24:12
Dobrý den, to mě těší, že zahajuji diskusi... Chtěla bych, pane doktore, přijet na nějaký Váš seminář (Aktuální změny..), ale 4.6. a červen (jak čtu v sekci Semináře) je pro mě nestíhatelný termín. Najdu někde Vaše další termíny - třeba v září apod.? Klidné dny. J. P.S.: Stránky se líbí...a hodí.




JV - -
17.5.2010---19:43:26
Vítejte v diskuzi! Zde můžete sdělovat své postřehy a náměty vedoucí ke zlepšení našich služeb v rámci těchto stránek, ale samozřejmě i vyjadřovat osobní názory na vývoj v rezortu školství. Těšíme se na Vaše příspěvky!
X – PERT CONSULT - PhDr. Mgr. Jiří Valenta - tel.: 602269040 -